YETER ARTIK, DÜŞÜN YAKAMIZDAN!

0
320

Bu ülkeyi vatan bilen on binlerce insanın umutlarını, hayallerini, yaşamlarını, geleceğe dair ne varsa ortadan kaldıran, yok eden bir anlayış maalesef başımıza musallat olmuştur.

Bu anlayıştır ki ülkemizde insanlarımız çöpten ekmek ararken kendine sarayı layık görebiliyor. Bu anlayıştır ki ülkemizde çocuklarımız okullarında su dahi alamaz haldeyken atama yaparak müşavir ordusu yaratmaya devam edebiliyor. Eğitim adına hiçbir kaygı taşımazken 40-45 kişilik sınıflarda ders yapan öğrencilerin ne halde olduğunu bilmeden eğitim hakkında bahsedebiliyor.

Maalesef ülkemizde siyaseten rezillik, basiretsizlik, dış müdahalelere boyun eğme, biat etme, yalakalık, yüzsüzlük ve hiç olmadığı kadar dibe vurmuşluk yaşanmaktadır. Ne yazık ki bu insanlar halkın arasında hala daha yüzleri kızarmadan dolaşabiliyor, çocukların yüzüne bakabiliyor. Utanmadan, sıkılmadan hükümet kurmaktan söz edebiliyor. Halk hayretle, ibretle, onlar adına utanarak olup biteni üzüntü ve infial içinde izlemektedir.

Aylardır koltuk kavgası uğruna yapılmayan rezillik kalmamışken, gelen her türlü talimata uyan bu anlayış, bu ülkeye ömrünü adamış vatanseverlerin kemiklerini sızlatmaktadır.

KENDİNİZDEN UTANMALISINIZ!

Çocukların Yüzüne Bakarken, Onlara Miras Bırakacağınız Kokuşmuş Düzen, Çaldığınız Geleceklerinden dolayı UTANMALISINIZ !

İnsanlarımız Ekmek Kavgası Verirken, Sizin Koltuk ve Çıkar Kavgası Uğruna

Ülkeyi Soktuğunuz Çıkmazdan dolayı UTANMALISINIZ !

 

Bu halkın onurlu her bireyi, emin olun ki sizleri ve yarattığınız bu talanı, garabet düzeni unutmayacak, içine sindirmeyecek ve kabullenmeyecektir.

 

Tarih sizi hiç unutmayacak, affetmeyecektir!

Bu halk sizi nefret ve beddua ile anacaktır.

 

Toplumu, ülkemizi sürüklediğiniz rezil anlayış insanımızı bıktırmıştır.

YETER ARTIK, DÜŞÜN YAKAMIZDAN!

 

 

Ozan ELMALI

Başkan

Yönetim  Kurulu (a.)