2020-2021 Öğretim Yılı KTOEÖS Okul Temsilcileri

İSİM-SOYİSİM
LTL (Lefkoşa Türk Lisesi) ŞEVKİ KOZANSOY
İSMAİL ARTEMER
20 TFL (20 Temmuz Fen Lisesi) AHMET KARAOĞULLARI
AYGÜL DEMİREL
SSEML (Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi) NECİP ORAN
CEM KAYAOĞLU
TMK (Türk Maarif Koleji) GÜL GÜNEY YEKTAOĞLU
ÖZGE TAHİROĞLU
HTL (Haydarpaşa Ticaret Lisesi) ASIM NESİM
DÜZEN AYDA
AML (Atatürm Meslek Lisesi) AYŞE ZEHİROK
YENER DOĞAN
LAGSL (Lşa Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi)
ASO (Atleks Sanverler Ortaokulu) ÇAĞDAŞ POLİLİ
YENER YAVUZ
İKO / BTMK (İrsen Küçük Ortaokulu) YAĞMUR SOLYALI
TAHİR GÖKÇEBEL
BO (Bayraktar Ortaokulu) AHMET DÜMENCİ
MUSTAFA ÖZYİĞİT
ŞHRO (Şehit Hüseyin Ruso Ortaokulu) BURCU OCAKCI
NEVZAT DALYAN
DO (Demokrasi Ortaokulu) UĞUR GÖÇEN
EMRE ÇEKER
İSİM-SOYİSİM
BEAL (Bülent Ecevit Anadolu Lisesi) SEÇİL TOPRAK
CEMİL CAHİT ENSARİ
HSİK (Hala Sultan İlahiyat Koleji)
OÖML (Osman Örek Meslek Lisesi) PINAR ONBAŞI
MAHMUT KİRACIOĞLU
DL (Değirmenlik Lisesi) MİSLİ ÇAĞANSOY CİN
ERKAN ÇAVUŞ
NKL (Namık Kemal Lisesi) CEM TAMTUNALI
SERTAÇ İPEKCİOĞLU
MTL (Mağusa Ticaret Lisesi) TESLİME UYSAL
SİBEL BULUT
ÇO (Çanakkale Ortaokulu) FATMA ONAT
GÜLBEN BİLLUROĞLU
CÖO (Canbulat Özgürlük Ortaokulu) HASAN KÜDENLER
LÜTFİYE ÇANACIK
MTMK (Mağusa Türk Maarif Koleji) GÜLŞAH YENMEZ
ZÜHRE ÖZKARAMAN
DRFKEML (Dr. Fazıl Küçük Endüstri Meslek L.) ERGÜN ÖZDEMİR
FATOŞ BALIKÇI
MML (Mağusa Meslek Lisesi) YETER YOZCU
ENGİN SALIŞ TUTKU
EL (Erenköy Lisesi) KAMİL BİLİCİ
MURAT EFE
İSİM-SOYİSİM
DKO/RTEO (Dipkarpaz Recep Tayyip Erdoğan O.)
CL (Cumhuriyet Lisesi) TAYFUN GERGİN
SUZAN ÖZGÜ
MO (Mehmetçik Ortaokulu) SEVAL İNCE ŞAH
KML (Karpaz Meslek Lisesi) ULAŞ YILDIZ
ARİF ERSOY
PL (Polatpaşa Lisesi) ERKAN BULAK
BARIŞ ÖZMANEVRA
BL (Bekirpaşa Lisesi) ALİYE BOZDAĞ
HURİ ÖZKAL
ŞZÇO (Şht. Zeka Çorba Oraokulu CEM BORAN
NİYAZİ ÇOBAN
GML (Güzelyurt Meslek Lisesi) ŞAZİYE ÖZTİNEN
BURCU YORGANCI
KL (Kurtuluş Lisesi) ARZU KURTDERELİ
AYTEN CEYDA
GTMK (Güzelyurt Türk Maarif Koleji) TUĞÇE BEŞERLER
POLAT ÇAKIROĞLU
CTEML (Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi) UMUT ÖZKURT
ADNAN ZEKAİ
19 MTMK (19 Mayıs Türk Maarif Koleji) ÜLFET BOŞNAK
UMUT ZEYTİN
İSİM-SOYİSİM
AL (Anafartalar Lisesi) ERHAN GÜLER
HASAN SARPTEN
LYL (Lapta Yavuzlar Lisesi) GENÇ ALİ TEK
ALİ GÜMÜŞAY
OVO (Oğuz Veli Ortaokulu) SELMA EYLEM
MEHMET EKİN
LGL (Lefke Gazi Lisesi) ÇİLEN ULUSOY
SEYRA ÇOLİ
EO (Esentepe Ortaokulu)
GTML (Girne Turizm Meslek Lisesi) ULUSAL METAY
TANSU GÜNGÖR
ŞTO (Şht. Turgut Ortaokulu) ELİF SELDEN
HATİCE KARAMANO
İTL (Iskele Ticaret Lisesi) DERVİŞE SEDEN MERTSOY
İETMK (İskele Evkaf Türk Maarif Koleji) SEÇİL ÖZKAN
ASYA DERİNDAĞ
ONKO (Osman Nejat Konuk Ortaokulu) ÖZLEM BÜTÜNER
ERASLAN ERGÜN
AÖA (Atatürk Öğretmen Akademisi)
Eğitim Bakanlığı
İlkokul