12. KTOEÖS Resim-Heykel-Seramik Sergimiz Duyurusu ve Katılım Şartnamesi

0
721

Güzel Sanatlarla ilgilenip, Resim-Heykel-Seramik sanatına gönül veren üyelerimize,

12. KTOEÖS Resim-Heykel-Seramik Sergimiz 1 Temmuz-29 Temmuz 2022 tarihleri arasında KTOEÖS Merkez Binamızda yapılacaktır.

Pandemi ile her şekilde zorlaşan yaşantılarımıza yeni bir soluk, güzel bir enerji katmak için yeniden bir araya geliyoruz. Haydi üreten, güzelleştiren ve dönüştüren öğretmenimiz! Hayallerimizi paylaşarak çoğaltma zamanı.

Sergimize katılım şartnamesi aşağıdaki gibidir:

  1. Her üye sergiye en fazla iki eserle katılabilir.
  2. Sergiye verilecek eserlerin boyutlarında ve tekniğinde hiçbir kısıtlama yoktur.
  3. Katılacak olanlar eserlerini sergilenmeye hazır şekilde teslim etmeleri gerekmektedir.(Teknik ekipmanlar da katılımcı tarafından sağlanmalıdır)
  4. Her katılımcı eserleriyle birlikte kısa özgeçmişlerini, kendi fotoğraflarını ve sergi kataloğunda yer almasını arzuladığı eserinin dijital kamerayla iyi çözünürlükte çekilmiş fotoğrafını katalog ve grafik çalışması için en geç 10 Haziran 2022 tarihine kadar info@ktoeos.org adresine göndermeleri gerekmektedir.
  5. 17 Haziran 2022 tarihine kadar eserlerin sendikaya ulaştırılması gerekmektedir. Sendikaya ulaştırılmayan eserler sergilenmeyecektir.
  6. Serginin bütünlüğünü ve kalitesini Kültür Sanat Komitesi belirleyeceğinden katılımcıların bu konuda hassas davranmaları rica olunur.

Ozan Elmalı

Başkan

Yönetim Kurulu a.