Yıpranma Tercih Formu ve 30 Yıl Üzeri Hizmetlerin Hesaplanması Tercih Formu

0
526

KTOEÖS olarak üyelerimiz arasında hizmette 25 ve 30 yıllarını tamamlayan öğretmenlerinizin doldurup imzaladığı “Yıpranma Tercih Formu” ve “ 30 Yıl Üzeri Hizmetlerin Hesaplanması Tercih Formu”nu  Maliye Bakanlığı ile yaptığımız istişare sonucunda üyelerimize ulaştırma konusunda mutabakata varılmıştır.

Bu bağlamda, ilgili forumları sendikamız websitesi www.ktoeos.org formlar bölümünden temin edebilirsiniz. Maliye Bakanlığı Hazine ve Muhasebe Dairesi’ne gitmeden önce bu forumları doldurmanız zamanı etkili kullanmak açısından faydalı olacaktır. Bu forumları doldururken dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır:

  • 25 yılını dolduran kadın üyelerimiz 2 adet “Yıpranma Tercih Formu” ile 2 adet “ 30 Yıl Üzeri Hizmetlerin Hesaplanması Tercih Formu” doldurarak toplamda 4 nüshayı Hazine ve Muhasebe Dairesi’ne teslim edecektir.

 

  • 30 yılını dolduran erkek üyelerimiz ise 2 adet “ 30 Yıl Üzeri Hizmetlerin Hesaplanması Tercih Formu” doldurarak toplamda 2 nüshayı Hazine ve Muhasebe Dairesi’ne teslim edecektir.

 

  • Forumlarda yer alan “dosya numaraları” Hazine ve Muhasebe Dairesi’ndeki memurlar tarafından doldurulacaktır.

Formları indirmek için aşağıdaki linklere tıklayınız:

30 Yıl Tercih Formu

Yıpranma Tercih Formu

 

Mehmet GÜNEYLİ

Mali Sekreter

Yönetim  Kurulu (a.)