![duyuru-1-696x368](https://www.ktoeos.org/wp-content/uploads/2021/07/duyuru-1-696x368-696x368.jpg)
Genel Ortaöğretim Dairesi Müdürlüğü ve Mesleki Teknik Öğretim Dairesi Müdürlüğü 2021-2022 Öğretim Yılı, Müdür ve Müdür Muavini nakil başvuruları sonucu oluşan Yer Değiştirme Bekleme Listesini görüntülemek için linke tıklayınız: Nakil Başvuruları Sonrası Oluşan Müdür Müdür Muavini Bekleme Listesi 21.02.2022
İtiraz süreci 23 Şubat 2022, Çarşamba mesai bitimine (16:15) kadardır. İtirazlar ilgili daire müdürlüklerine yazılı olarak yapılmalı, bir nüshasının ise sendikamıza takip amaçlı gönderilmesi gerekmektedir.