Euroscola Programına Katılmaya Hak Kazanan Sorumlu Öğretmenler belli oldu

0
297

2016 – 2017 Eğitim Öğretim Yılı

Avrupa Parlamentosu Euroscola Programına

Katılmaya Hak Kazanan Sorumlu Öğretmenler belli oldu.

 

Avrupa Birliği organizasyonu olan ve AB Parlamentosu yapısı ve işleyişi hakkında bilgi ziyareti programı olan Euroscola Programı Avrupa Parlamentosu Kıbrıs Ofisi EUPSO, KTOEÖS ve KTÖS işbirliği ile 2016-2017 akademik döneminde gerçekleşiyor.

16 – 18 yaş arası toplam 40 Kıbrıslı Türk ve 40 Kıbrıslı Rum öğrenci katılımıyla gerçekleşecek programa sorumlu öğretmen olarak katılmak için sendikamıza müracaat eden ve belirlenen kriterlere uygun olan 24 üye öğretmenimiz arasından 2 asil ve 2 yedek olmak üzere, Seçilmiş Kurul üyesi olarak sendikamıza başvuran, kriterlere uygun 3 seçilmiş Kurul üyesi öğretmenlerimiz arasından kura çekimi gerçekleştirilerek 2 asil üye ve 1 yedek seçilmiş, bu kontenjana ayrılmış yeterli başvuru olmamasından dolayı ise başvuran üyelerden 1 yedek üye kura ile seçilmiştir.

Kura Çekimi 26 Ekim Çarşamba günü sendikamız Lokalinde, Lokalde bulunan üyelerimizle saat 16:00’da gerçekleştirildi.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

EuroScola Programına sorumlu öğretmen olarak katılmak üzere kura çekimi ile gerçekleştirilen ve görevlendirilecek dört üye öğretmenimiz ve yedek öğretmenlerimizi açıklıyoruz:

Üye Öğretmenlerimizin başvuruları arasından kurada çıkan ve Euroscola Programına katılmaya hak kazanan Asil ve Yedek öğretmenlerimiz:

 

  1. Asil Üye: Çise Sakallı Zaifoğlu
  2. Asil Üye: Beril Arıpınar

 

  1. Yedek üye: Gamze Genç
  2. Yedek üye: Ahmet Aksay

 

Seçilmiş Kurul üyelerimizin başvuruları arasından kurada çıkan ve Euroscola Programına sorumlu öğretmen olarak katılmaya hak kazanan Asil ve Yedek Öğretmenlerimiz:

 

  1. Asil Üye: Seral Alicik
  2. Asil Üye: Nuray Özgeçen

 

  1. Yedek Üye: Hatice Özan
  2. Yedek Üye: Osman Süngü ( Bu kontenjanda yeterli başvuru olmadığından 2. Yedek başvuru yapan üye kategorisinden kura çekimi ile belirlenmiştir.

 

Görevlendirilen öğretmenlerimize verimli bir program dileriz.

Euroscola programına aday öğrenciler ve Sorumlu Öğretmenlere yönelik program hakkında bilgilendirme toplantısı 2 Kasım 2016, Çarşamba günü saat 17:00’de Sendikamız binasında gerçekleşecektir.

 

Saygılarımla,

 

 

Selma EYLEM

Mali Sekreter

EuroScola Komitesi (a.)