Emperyalistlerin Savaşı Masum İnsanların Hayatına Mal Oluyor

0
170

Emperyalist ülkelerin, temel insan haklarını yok sayarak Ortadoğu’daki petrol ve doğalgaz kaynaklarını kontrol etme kavgası bölgede, Akdeniz’de ve tüm Dünya’da büyük bir tehdit oluşturmaktadır.

Bu güç paylaşımında her geçen gün şiddet ve terör artmakta, binlerce masum insan katledilmekte, ülkelerinden göç etmek zorunda bırakılmakta ve ne yazık ki göç yolunda can vermektedir.

Bölgeyi kan gölüne çeviren emperyalistlerden Amerika’nın işbirlikçisi İsrail ile birlikte Filistin’de yaptığı hamle ile çok sayıda insanın ölümüne, binlercesinin yaralanmasına neden olmasının Nazi Almanyasında Hitler’in yaptıklarından hiçbir farkı bulunmamaktadır.

Ortadoğu’da yaratılan ve binlerce kişinin yaşam hakkının elinden alındığı çıkar savaşını, İsrail devletinin Filistinlilere yönelik zulmünü ve katliamını şiddetle kınıyor, bölgedeki doğal kaynakların tüm Dünya’nın yararına, eşit ve adil bir şekilde kullanılabilmesi için şiddet ve teröre son verilerek, insanlığın kendi ırkını katletmesini bırakıp “Barış” sağlanması çağrımızı yineliyoruz.

 

Selma EYLEM

Başkan

Yönetim Kurulu (a.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here